CaF2 75-85% Cevher Mineralleri Fluorspar Yumru kalsiyum florür

üç anapara türleri vardır endüstriyel kullanım için doğal florit, yaygın referre gibi "fluorspar" bu sanayi, karşılık gelen farklı sınıflarda saflık.

metalurjik sınıf florit (60-85% CaF2), en düşük üç sınıflarda, vardır geleneksel olarak kullanılan olmuştur bir akı düşürmek için ammadde erime noktası çelik üretim kirleri kaldırılmasını yardım etmek, ve daha sonra alüminyum üretiminde.

seramik sınıf florit (85-95% CaF2) opalescent cam üretiminde kullanılan olduğunu, emaylar ve pişirme kapları.

yüksek notu, "asit sınıf florit" (97% veya daha yükseksaflık), yaklaşık 95% hesapları abd'de florit of tüketimi için kullanıldığı yerlerdehidrojen florür yapmak ve reaksiyona tarafından hidroflorik asit, sülfürik asit ile florit.
biz kendi fabrika ve pişirme fabrika seçin, bizim kendi mayın ve ihracat Şirketi, böylece biz temin edebilir istikrar ürünleri.

1. Yüksek kalite
2. Rekabetçi fiyat
3. Customerized boyutu ve hizmet
4. Ton çanta, müşteri ihtiyacına göre
bir önemli kullanımı florit üretim hidroflorik asit olduğunu. bu üretimi organik ve inorganik florür ve flor elemanları anahtar hammadde. alüminyum sanayi içinde, hidroflorik asit florür alüminyum üretmek için kullanılır, yapay kryocide, sodyum florür ve magnezyum florür. kimyasal endüstrisi için kalite ürününün florit yüksek gereksinimi, genel gereksinimi CaF2 içeriği de 93% ~ 98%, silika ve kalsiyum karbonat zararlı maddeler olduğunu, bu olmalıdır kesinlikle kısıtlı.